Chceme, abyste poznali, že nás to baví a děláme to pro vás rádi… Aby vás bavil svět

Připojte se k dobré věci

„Cítím, že tak, jako je beruška – slunéčko sedmitečné ohrožována v říši brouků beruškou asijskou, je ohrožován český člověk, český podnikatel v přeneseném slova smyslu. A proto  ideou a mottem akce je: „Revoluce“ Láskou člověka k člověku, vzájemnou pomocí a podporou jeden druhému…
Berušky sobě… Berušky české země, spojte se…“
 

SLET JE VZKAZEM ČESKÝM VÝROBCŮM, aby vydrželi, aby vyráběli, aby se snažili dál a my je odměníme tím, že si dáme záležet na tom, co kupujeme, a český trh podpoříme také nákupem v malých obchůdcích, které vlastní podnikaví čeští živnostníci.

Podporujeme vše českéčeské výrobky, podporujeme Vás české výrobce, vyrábějte kvalitní zboží, budeme ho nakupovat. Chceme kvalitu, chceme být zdraví!
Termín akce: 11.-13. 9. 2015

Místo konání akce: Krnov SVČ Méďa

Možné kategorie zapojení do sletu:

  • firmy nebo subjekty s Beruškou v názvu,
  • firmy nebo subjekty s Beruškou v logu,
  • firmy nebo subjekty vyrábějící Berušku jako výrobek nebo mající Berušku k prodeji, která je výrobkem jiného výrobce,
  • firmy nebo subjekty s produktem Beruška (jako např. KB-účet Beruška, fa e-kom-www stránky Beruška apod.)

Firmy Beruška jsou velmi rozmanitého zaměření. Je to celá plejáda služeb a činností. Např.: Realitní kancelář, úklidová firma, cestovní kancelář, penziony, restaurace, caffe, pizzerie, květinářství, ranč, různá zařízení pro děti a rodinná centra, obchod s kočárky a dětským zbožím, výkopové práce, hudební skupiny, ordinace dětské lékařky, svatební salon, dětská móda, sportbar, hlídání dětí, hračky, bytový textil, svíčky, kosmetika, dětská herna, džínová móda, sportovní tým mopedů aj.

Chystáme: kolekci šatů společenských s motivem Beruška, šatů pro běžné nošení, bavlněných triček a halenek a šátků s motivem Beruška, svátečních košil s motivem-pánských pro majitele, taktéž pro zaměstnance a pro běžné nošení při výkonu práce.

Mám domluveno regionální televizní a rozhlasové vysílání. O spolupráci s dalšími televizemi a médii momentálně jednáme. Vím a mám podloženo, že o takto ojedinělou akci budou mít média velký zájem

S Agenturou Dobrý den Pelhřimov je dohodnut zápis do České knihy rekordů.

Připravuji pro Vás rozmanitý kulturní program od programu pro děti až po módní přehlídku. Mám pro Vás připravené zajímavé hosty.

Chci dát prostor, aby se každá ze zúčastněných firem prezentovala buď svou profesní činností anebo jinou zájmovou sobě vlastní.

Postupně bych chtěla převážnou část účastníků navštívit osobně. Záleží na vstřícnosti a ochotě se s ostatními podělit, sdílet společný zájem a na snaze o spolupráci.

Mým cílem a přáním je, aby se zúčastněné Berušky podílely na programu aktivně, to znamená, aby každá z nich byla součástí toho programu, budou-li mít zájem.

Připravíme soutěž o nejzajímavější, nejpoutavější, nejdůmyslnější logo či jiný předmět reklamy či maskota.

Pro oslovení budeme točit video spot.

 

Vše ostatní se průběžně vyvíjí, jsme v tvůrčím procesu. Průběžně Vás budeme aktuálně informovat.

Kontaktujte nás na: slet@sletberusek.cz

 

S pozdravem a přáním hezkých dní
Elena Čipcová, Agentura Beruška